چرا گواهینامه بگیریم؟

گواهینامه های معتبر شبکه های Juniper (JNCP) یک برنامه چند وجهی از آزمون های آزمایشگاهی کتبی و عملی است. کسب این مدارک، مهارت های شما را در زمینه کار با تجهیزات تخصصی شرکت جونیپر تایید می کند و شما را در میان متخصصان پیشرو شبکه در جهان قرار می دهد.

Types of Certificates

Professional Level

#

Specialist Level

#

Associate Level

#

سوالات متداول شما

خیر، اگر احساس آمادگی می کنید، می توانید بدون شرکت در آموزش از قبل، زمان برگزاری آزمون را تعیین کنید.

خیر، ما به عنوان مرکز آزمون مجاز حق توزیع مطالب امتحانی را نداریم. داوطلب تمام وسایل کمکی برای تسلط بر موضوع را برای خود فراهم می کند.

بله، به محض اتمام آزمون به شما اعلان موفقیت و یا عدم قبولی در آزمون اعلام شده و می توانید از طریق پروفایل کاربری خود در سایت Pearson VUE رپورت آزمون خود را مشاهده نمایید.

در صورت موفقیت در آزمون و پس از گذشت حداکثر 48 ساعت می توانید از طریق پروفایل خود در سایت جونیپر گواهینامه خود را دریافت نمایید.

بله، سیسکو گواهینامه را به درخواست شما و با هزینه صدور و پست توسط شما به یک آدرس معتبر خارج از کشور ارسال می کند (امکان ارسال مستقیم به ایران وجود ندارد)

توصیه نمی شود، اما یک استراحت کوتاه (Unscheduled Break) مجاز است که در طی آن زمان امتحان به جریان خود ادامه می دهد. در این وقفه، داوطلب نباید ساختمان را ترک کند و به تلفن همراه خود دسترسی نداشته باشد.

تمامی گواهینامه های دریافتی دارای سه سال اعتبار بوده و حتما قبل از گذشت این زمان باید جهت بروزرسانی گواهینامه آزمون مجدد بدهید

حداقل 5 روز کاری باید بگذرد تا بتوانید امتحانی را که در اولین تلاش موفق به انجام آن نشده اید، دوباره برنامه ریزی کنید.

برای کسب اطلاعات دقیق با مرکز آزمون آریانا هوشمند تماس بگیرید:

پست الکترونیکی Register@examcenter.info

تلفن:

02188471444
02188471333
09902500410

داوطلب باید دو مدرک شناسایی معتبر ارائه دهد:

  • گذرنامه
  • کارت شناسایی
  • یا گواهینامه رانندگی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
به راهنمایی نیاز داری؟ چت واتس‌اپ